Novinky ze světa Emalgie

15.1.2012 Bylo dokončeno menu "Home" a "Other" + nějaké sekce pro registrované uživatele.
17.1 2012 Přidány Eudanské hory a řeka Naila.
15.1.2012 19:00 Na webu se dá hrát, chybějí už jenom uživatelé. Prosíme vás, aby ste Blood a Dany napsali na e-mail vlcisrst@gmail.com jestli ještě budete hrát. Díki. Aluka

Opravy

30. ledna 2012 v 19:45 | Aluka
Zdravím Vás! ( ak tady někdo je =D )

Takže, nejdřív bych vás chtěla pozdravit. Jistě ste si všimli, že web byl dlooouho pozastaven, mnozí na něj zapoměli. No pak jsem přišla s nápadem na obnovení a vylepšení stránek. AiLeen s tím souhlasila.
Za novej design stránek se poděkujte naší AiLeen. Také MOŽNÁ ak se podaří, budeme mít vzhledy a autor bude právě AiLeen. Takže patří jí velká zásluha.
Za takové úradní věci jako je úprava menu, nebo to že máme knihy na psaní namísto komentářů, múžu vlkužel já. Chybí mi už jenom ty profily.
Tu se dostáváme k té praktičtější části: k členem.
Potřebuju vědet, kdo tady hraje, tedy Natary a AiLeen určitě, ale Blood, Dany, Isabell a Sephitan mi neposlali mail, jestlim ještě chtějí hrát. Tak bych vás poprosila, jestli máte na ně nějakej kontakt, buď mi ho dejte nebo jim napište, jestli by se mohli ozvat na mail vlcisrst@gmail.com díki. =)
A taky vás chci požádat, aby ste všem co víte že mají rádi vlky napsali, jestli by se nechtěli registrovat, aby se nám to tu rozrastalo. =)

A teď k vylepšení pro Vás: do příspěvků odteď stačí, když napíšete dva řádky. Vím, je to málo a časem to stoupne, ale pro vás to bude výhodnější a já můžu hrát častěji, protože kůli vytíženosti jsem nemohla hrát, právě kůli tomu, že máme tak přísné pravida. =) Takže stačí 2 řádky, ale jak říkám: čím víc, tím lépe. =)

To je tak prozatím vše. Jestli máte nějaké otázky, dotazy nebo tak, máte povoleno psát do komentářů, protento krát. =)

Aluka
 


Komentáře

1 Sisi Sisi | 3. února 2012 v 16:48 | Reagovat

prosim ja to nepochopila XD ja musim na ten tvuj email.cz zaslat neco o mne ???? a co dal ??? :D

2 vlci-srst vlci-srst | 9. února 2012 v 12:16 | Reagovat

Odepsáno na mail =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama