Novinky ze světa Emalgie

15.1.2012 Bylo dokončeno menu "Home" a "Other" + nějaké sekce pro registrované uživatele.
17.1 2012 Přidány Eudanské hory a řeka Naila.
15.1.2012 19:00 Na webu se dá hrát, chybějí už jenom uživatelé. Prosíme vás, aby ste Blood a Dany napsali na e-mail vlcisrst@gmail.com jestli ještě budete hrát. Díki. Aluka

Nápověda

15. ledna 2012 v 15:27 | Aluka

Nápověda


NUTNO PŘEČÍST!!!!!!!

Vlčí začátky

Když máš schváleného vlka, je načase najít si smečku. Tedy pokud nechceš žít jako tulák. Každé smečce náleží jedno či více území. Všechna jsou ale značkována, aby jiní vlci věděli, že vchází na území cizí smečky. Vlci nesmí vcházet na tato území, pokud do smečky která ho obývá nepatří. Pokud tam vstoupí, riskujou, že je napadne alfa nebo jiný člen smečky. Ale hold risknout se to musí, aby jste se zeptali alfy jestli smíte do smečk a do smečky se dostali. Nikdy se neptejte nikoho jiného! Jen oni to mohou rozhodnout! Když tam alfa není, zeptejte se jiného vlka, kde je a případně na něho počkejte. Pokud se jej připojíte, přečtěte si v rubrice "O vlcích" článek s hierarchií!!!

Přemisťování z území na území

Vždy napište, odkud jdete a kam jdete.
//-Přesun od Stříbrného lesa
//- Přesun do Kirlských skal

Postavení

Přídeš-li do smečky, máš automaticky postaveníKappa. Postupně, pokud budeš dobře hrát a budeš aktivní, tak budeš moci postoupit na vyšší území. Jaká je výhoda vyššíhho postavení? Všichni vlci, nad kterými jsi, tě musí poslouchat a mít k tobě respekt (prostě máte vyšší postavení a jste důležitější).

Hra

Čas a roční období

Vše je stené jako v reálu.

Boje

Je naprosto normální když se vlci rvou. Avšak i to má svá pravidla. Vždy dejte druhému vlkovi šanci se bránit! (Vytočil mě na nejvyšší možnou míru. Skočil jsem na něho a povalil ho na záda. Zakousl jsem se mu do krku a zabil ho.) To je špatně! Vždy dejte šanci vlkovi se bránit. Vám by to asi taky nebylo příjemné, že?

Vlastnosti

Každý z našich vlků má speciální vlastnost ve které viniká. Třeba běh, lov... Každý začíná s jednou "stopou". A co to ta stopa vlastně je? Něco jako body. Máš jeden bod a druhý má dva, takže ten druhý je třeba rychlejší. Záleží na tom, v čem má více bodů - stop. Ale ve vlastnosti ve které váš vlk viniká, má plný počet stop. (10) A pokud dosáhnete i u jiné plného počtu, získáte 1 stopu navíc do nějaké jiné vlastnosti. A i když jste dosáhli plného počtu, smí to stále stoupat!
Stopy se dají získávat na výpravách a akcích.

Magie

Je to stejné jako s vlastnostmi, jen tu vlk má pouze jednu základní magii a 2 vedlejší. Ta základní má také plný počet stop (10), ale u druhých jej získáváte, jak jinak než na akcích a výpravách.
Čím máte více stop, tím je vaše schopnost dokonalejší. Zprvu ji moc ovládat nedokážete, ale postupně když máte více a více stop, zlepšuje se i její ovladatelnost. Jakmile dosáhnete plného počtu, znamená to, že jste v této magii mistry.
A pokud dosáhnete plného počtu stop, budete moc získat další magii, případně si vymyslet svou vlastní.

Tak snad je vše jasné, kdyby ne, piště do sekce "Dotazy" nebo "Pomoc" aneb na náš stránkový e-mail. =)
 


Aktuální články

Reklama