Novinky ze světa Emalgie

15.1.2012 Bylo dokončeno menu "Home" a "Other" + nějaké sekce pro registrované uživatele.
17.1 2012 Přidány Eudanské hory a řeka Naila.
15.1.2012 19:00 Na webu se dá hrát, chybějí už jenom uživatelé. Prosíme vás, aby ste Blood a Dany napsali na e-mail vlcisrst@gmail.com jestli ještě budete hrát. Díki. Aluka

Leden 2012

Opravy

30. ledna 2012 v 19:45 | Aluka
Zdravím Vás! ( ak tady někdo je =D )

Takže, nejdřív bych vás chtěla pozdravit. Jistě ste si všimli, že web byl dlooouho pozastaven, mnozí na něj zapoměli. No pak jsem přišla s nápadem na obnovení a vylepšení stránek. AiLeen s tím souhlasila.
Za novej design stránek se poděkujte naší AiLeen. Také MOŽNÁ ak se podaří, budeme mít vzhledy a autor bude právě AiLeen. Takže patří jí velká zásluha.
Za takové úradní věci jako je úprava menu, nebo to že máme knihy na psaní namísto komentářů, múžu vlkužel já. Chybí mi už jenom ty profily.
Tu se dostáváme k té praktičtější části: k členem.
Potřebuju vědet, kdo tady hraje, tedy Natary a AiLeen určitě, ale Blood, Dany, Isabell a Sephitan mi neposlali mail, jestlim ještě chtějí hrát. Tak bych vás poprosila, jestli máte na ně nějakej kontakt, buď mi ho dejte nebo jim napište, jestli by se mohli ozvat na mail vlcisrst@gmail.com díki. =)
A taky vás chci požádat, aby ste všem co víte že mají rádi vlky napsali, jestli by se nechtěli registrovat, aby se nám to tu rozrastalo. =)

A teď k vylepšení pro Vás: do příspěvků odteď stačí, když napíšete dva řádky. Vím, je to málo a časem to stoupne, ale pro vás to bude výhodnější a já můžu hrát častěji, protože kůli vytíženosti jsem nemohla hrát, právě kůli tomu, že máme tak přísné pravida. =) Takže stačí 2 řádky, ale jak říkám: čím víc, tím lépe. =)

To je tak prozatím vše. Jestli máte nějaké otázky, dotazy nebo tak, máte povoleno psát do komentářů, protento krát. =)

Aluka

Seznam smeček

17. ledna 2012 v 18:50 | Aluka

Seznam smečekStailská smečka

17. ledna 2012 v 18:39 | Aluka

Stailská smečkaAkce Nástěnka AlbumAlfa


Aileen
Aluka

Beta


Gamma


Delta


Kappa


Natary
Blood
Dany

OmegaNa území Stailské smečky


Řeka Naila

17. ledna 2012 v 17:38 | Aluka

PŘEŠEL JSI K ŘECE NAILE


Je to asi nejvěčí a nejdelší řeka na Emalgii. Je celkem hluboká a překonat ji není vůbec snadné. Táhne se asi přes půl tohoto světa a vlévá se do velkého jezera, nazývaném Deydovo jezero. Její tok vede i přez Gindarské hory, kde díky tomu vznikly nádherné vodopády.

Život pře řece Naile


Eudanské hory

17. ledna 2012 v 17:34 | Aluka

PŘEŠEL JSI NA EUDANSKÉ HORY


Eudanské hory jsou vysoké a skoro nic na nich neroste. Jsou kamenité, ale sem tam se objeví mech a nějaké horské rostlinky. Na vrcholcích je sníh a v nižší oblasti žijí kamzíci. Můžete tam taky najít nějakého sněžného zajíce a v nižších oblastech, kde je trocha stromů najdete zopár medvědů.

Život v Eudanských horách


Stailské lesy

15. ledna 2012 v 16:40 | Aluka

PŘEŠEL JSI DO STAILSKÝCH LESŮ


POZOR!!! TUTO OBLAST OBÝVÁ STAILSKÁ SMEČKA!!!Tento les je vskutku nádherný. Protéká ním několik křišťálově čistých potůčků, které jsou plné oblázků. Jsou tu spíše listnaté stromy, ale sem - tam se objeví i jehličnatý. Rostou tu borůvky, jahody, a různé lesní plody. Žijí tu jeleni, zajíci a lasičky. Uprostřed území je mýtinka, porostlá nejrůznějšími květinami. Létá tam plno motýlů a je tam krásný klid. Hned o kus dál je menší skála s jeskyní, kterou vlci využívají jako úkryt.


Život Stailské smečky


Svět Emalgie

15. ledna 2012 v 16:16 | Aluka

Emalgie


Velké louky

Malé louky

Třpitivé jezero

Nailské vodopády

Stříbrný lesík

Airská mýtinka

Většina území není spojazdněná, časem se to upraví, když tady bude dost vlků. Jsou to většinou území, kde může být pak založená další smečka a podobně.

Novinky

15. ledna 2012 v 15:36 | Aluka

Novinky klubu Vlčí-srst

Tady jsou veškeré novinky, které se odehrali nebo se odehrají na naší stránce.Nápověda

15. ledna 2012 v 15:27 | Aluka

Nápověda


NUTNO PŘEČÍST!!!!!!!

Vlčí začátky

Když máš schváleného vlka, je načase najít si smečku. Tedy pokud nechceš žít jako tulák. Každé smečce náleží jedno či více území. Všechna jsou ale značkována, aby jiní vlci věděli, že vchází na území cizí smečky. Vlci nesmí vcházet na tato území, pokud do smečky která ho obývá nepatří. Pokud tam vstoupí, riskujou, že je napadne alfa nebo jiný člen smečky. Ale hold risknout se to musí, aby jste se zeptali alfy jestli smíte do smečk a do smečky se dostali. Nikdy se neptejte nikoho jiného! Jen oni to mohou rozhodnout! Když tam alfa není, zeptejte se jiného vlka, kde je a případně na něho počkejte. Pokud se jej připojíte, přečtěte si v rubrice "O vlcích" článek s hierarchií!!!

Přemisťování z území na území

Vždy napište, odkud jdete a kam jdete.
//-Přesun od Stříbrného lesa
//- Přesun do Kirlských skal

Postavení

Přídeš-li do smečky, máš automaticky postaveníKappa. Postupně, pokud budeš dobře hrát a budeš aktivní, tak budeš moci postoupit na vyšší území. Jaká je výhoda vyššíhho postavení? Všichni vlci, nad kterými jsi, tě musí poslouchat a mít k tobě respekt (prostě máte vyšší postavení a jste důležitější).

Hra

Čas a roční období

Vše je stené jako v reálu.

Boje

Je naprosto normální když se vlci rvou. Avšak i to má svá pravidla. Vždy dejte druhému vlkovi šanci se bránit! (Vytočil mě na nejvyšší možnou míru. Skočil jsem na něho a povalil ho na záda. Zakousl jsem se mu do krku a zabil ho.) To je špatně! Vždy dejte šanci vlkovi se bránit. Vám by to asi taky nebylo příjemné, že?

Vlastnosti

Každý z našich vlků má speciální vlastnost ve které viniká. Třeba běh, lov... Každý začíná s jednou "stopou". A co to ta stopa vlastně je? Něco jako body. Máš jeden bod a druhý má dva, takže ten druhý je třeba rychlejší. Záleží na tom, v čem má více bodů - stop. Ale ve vlastnosti ve které váš vlk viniká, má plný počet stop. (10) A pokud dosáhnete i u jiné plného počtu, získáte 1 stopu navíc do nějaké jiné vlastnosti. A i když jste dosáhli plného počtu, smí to stále stoupat!
Stopy se dají získávat na výpravách a akcích.

Magie

Je to stejné jako s vlastnostmi, jen tu vlk má pouze jednu základní magii a 2 vedlejší. Ta základní má také plný počet stop (10), ale u druhých jej získáváte, jak jinak než na akcích a výpravách.
Čím máte více stop, tím je vaše schopnost dokonalejší. Zprvu ji moc ovládat nedokážete, ale postupně když máte více a více stop, zlepšuje se i její ovladatelnost. Jakmile dosáhnete plného počtu, znamená to, že jste v této magii mistry.
A pokud dosáhnete plného počtu stop, budete moc získat další magii, případně si vymyslet svou vlastní.

Tak snad je vše jasné, kdyby ne, piště do sekce "Dotazy" nebo "Pomoc" aneb na náš stránkový e-mail. =)

Spřátelené stránky

15. ledna 2012 v 14:03 | Aluka

Spřátelené stránky


Do komentářu můžete požádat o spřátelení webu. Spřátelené stránky budou napsané pod tímto textem. Prosíme vás, aby ste odkazy na své stránky nepsali do jiných komentářu ale jenom sem. V případě, že se tak stane, tomu uživateli bude zakázané psát komentáře.

Spřátelené stránky:
1.
2.
3.
4.
5.


Pravidla pro vlka

14. ledna 2012 v 19:56 | Aluka

Pravidla pro vlka


Je nutností si tento článek přečíst!!! Neznalost se nepromíjí!!!

1) Žádný příspěvek nesmí být kradší, než 4 řádky!
2) Musí se v něm zaznamenat vlkovi myšlenky (píší se v: /text/. Např.; /Co tím asi myslí? Vždyť já za nic nemohu!/), co říká (píše se v: "text". Např.: "Ahoj, jmenuji se Greg a patřím do Dainské smečky. Kdo jsi ty?"), co dělá (Např.; Běžel jsem krásnou krajinou a nevnímal nic okolo sebe.), co dělají ostatní (Např.; Začala se chovat divně.), co se děje v okolí (Např.: Najednou se ozvala z nebe rána jako z děla a po chvíli se spustil liják.) A samožřejmě vlkovi úmysly. (Např.; Nechtěl jsem jim ublížit.)
3) Je nutné respektovat své postavení! Poslouchat výše postavené a hlavně alfy!
4) Respektuj a řiď se dle vlastností tvého vlka.
5) Můžete se rvát, bojovat, ale ne se zabíjet!!!
6) Nemanipuluj s jinými vlky! (Např.: Vběhl jsem do území cizí smečky a hledal jsem její alfu. Najednou jsem ji spatřil. Otočila se na mne a zavrčela.) Blbě! Jak můžeš vědět co udělá?

Jako předtím, postupně budu doplňovat. Dle nutnosti.

Pravidla uživatele

14. ledna 2012 v 19:41 | Aluka

Pravidla uživatele


Jsi čerstvě zaregistrovaný uživatel? Nebo se teprve chystáš se zaregistrovat? Nevadí, hlavně si to přečti. ;)

1) Neurážej tu nikoho a nepiš zbytečné komentáře ( na to tu máme "Dotazy" )
2) Respektuj pravidla!
3) Každý tu smí mít jednoho vlka. Maximální počet vlků, za které smíte hrát jsou 2 (1 - samec, 2 - samice. Nebo naopak.). Ale pokaždé do registrace vlka napište, jestli je to váš 1. vlk, nebo 2.
4) Snaž se upozornit co nejvíce lidí na tento klub!
5) Chceš-li napsat článek, napiš nám ho na e-mail vlcisrst@gmail.com
a my ho vložíme na blog.
6) Tyto články musí být spojeny s vlky! Případně s lesy a přírodou. Ale ne, že sem budete psát o např.: účesech, motorkách, apod... Takové články neschválím a nebudou vloženy!
7) Nepiš do komentů ve hře žádné reklamy! Na reklamy a takové věci je tu speciální rubrika.
(Možná se to bude postupně doplňovat, ale to jen podle nutnosti.)
8) Nepopohánějte nás. Jsme rádi, že tenhle web je v provozu a na většinu otázek vám odpoví i ostatní uživatelé.

Registrace vlka

14. ledna 2012 v 19:19 | Aluka

Registrace vlka


Pokud jsme ti odepsali na registraci uživatele, je načase registrovat sej ako vlk.

Stejně jako před tím odešli náme-mail s následujícími údajmi:

1) Jméno vlka
2) Pohlaví
3) Datum narození vlka
4) Povaha (napiš pár vět o jeho povaze)
5) Magie: (vyber si 1, ve které bude tvůj vlk vynikat a pak ještě 2 které budou pod tou hlavní: oheň, voda, vzduch, země, myšlenky, iluze, levitace, elektřina, počasí, sníh)
6) Vlastnosti (Vyber 1, ve které bude tvůj vlk vynikat: lov, rychlost, obratnost, síla, mrštnost, vytrvalost, rychlá reakce)
7)Vyber obrázek z galerie vlků

Tak jo, teď jen počkej, až tě schválíme a pak budeš moci hrát. =)

Registrace uživatele

14. ledna 2012 v 19:16 | Aluka

Registrace uživatele


Chceš se stát členem klubu a mít vlka? Tak jsi na tom správným místě! Ale nejdříve si přečti pravidla, neznalost se nepromíjí!
Do regostračního e-mailu vyplň:

1) Přezdívku jak tě budou všichni tady volat
2) Pár slov o sobě ( zájmy,, kolik ti je let a pod. nikoli kde bydlíte )
3) Přečetl sis pravidla a budeš je dodržovat? Ano/Ne
4) nějaký kontakt na tebe ( e-mail, skype ICQ )

To všechno odešli na mail vlcisrst@gmail.com

Tak, a teď se můžeš vrhnout na registraci vlka. Pokud tedy vlka chceš. Ale myslím, že by byla škoda abys jej neměl/a. :) Klikne zde pro registraci vlka!

O nás

14. ledna 2012 v 19:08 | Aluka

O nás


Tento klub, který jsme nazvali "Vlčí srst", je domov pro všechny milovníky vlků. Můžete se zde zaregistrovat za sebe a poté odeslat i registraci vlka, za kterého budete hrát.
Potom, až bude váš vlk schválen, budete moci hrát a spoznávat krásný svět Emalgie.
Můžete tam hrát a žít život vašeho vlka.
Hraje se pomocí příspěvků v knihách. Tyto příspěvky mají určenou minimální délku a co všechno by měly obsahovat i jak je psát, ale to vše je v pravidlech.
Časem, podle počtu vlků co tu jsou, se budou konat i různé soutěže, akce a výpravy. Je to zcela smyšlený svět, založený na naší fantazii. Je to svět, do kterého můžeme utéci před realitou.

Chceš se stát jedním z nás? Chceš hrát a žít vlčí život? Fascinují tě tato krásná a silná stvoření? Pak je toto klub přesně pro tebe! Naprosto nezávazný a zcela zdarma.
Tak neváhej a přidej se! =)