Novinky ze světa Emalgie

15.1.2012 Bylo dokončeno menu "Home" a "Other" + nějaké sekce pro registrované uživatele.
17.1 2012 Přidány Eudanské hory a řeka Naila.
15.1.2012 19:00 Na webu se dá hrát, chybějí už jenom uživatelé. Prosíme vás, aby ste Blood a Dany napsali na e-mail vlcisrst@gmail.com jestli ještě budete hrát. Díki. Aluka

Co je zač tento klub?

7. října 2011 v 14:28 | Sandra
Tento klub, který jsem nazvala "Vlčí srst", je domov pro všechny milovníky vlků. Můžete se zde zaregistrovat, a poté, si vytvořit i registraci vlka. Kde si vytvoříte vašeho jedinečného vlka. Potom, až bude váš vlk schválen, budete moci jít hrát do krásného světa jménem Emalgie.
Budete tam moci hrát a žít život vašeho vlka. Hraje se pomocí příspěvků v komentářích. Tyto přízpěvky mají určenou minimální délku, co všechno by měly obsahovat, jak je psát, ale to vše je v pravidlech.
Časem, podle počtu vlků co tu jsou, se budou konat i různé soutěže, akce a výpravy. Je to zcela smyšlený svět, založený na naší fantazii. Je to svět, do kterého můžeme utéci před realitou.

Chceš se stát jedním z nás? Chceš hrát a žít vlčí život? Fascinují tě tato krásná a silná stvoření? Pak je toto klub přesně pro tebe! Naprosto nezávazný... Přidej se :)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama